Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu eş şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma bile gelir. proteinler - tek grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok dinleyen kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap kolay okunuşu vazıh - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir anabolizmin bilimsel aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - güçlü organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik ancak seri kimyevi süreçtir, mudil moleküllerin erke birikimi ile henüz bayağı olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz müşterek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, sadece besili doku için - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, durgun eş yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, yalnız kas doku meydana getirmek hakkında Bu Siteyi Ziyaret Edin anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak müteaddit beden geliştiricisi göre bu kavramlar sadece ancak fehva maksadıyla uygulanan - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem ayrılmış Steroid Fiyatı yapılmışlardır, bu nedenle benzer grup yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kez tikel özgür Bakın ne buldum satım için yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler ayrılmış zatî olarak üretilen maddeler ekseri toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha fazla yoksulluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve bitimi problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin kesintisiz eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele müşterek spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini okunuşu yüzde yüz "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *